Dobrou noc Dvatisícečtrnáctko

26. prosince 2014 v 12:13 | Šťastná Vanda
Drahá Dvatisícečtrnáctko,
z celého svého srdce a bytí Ti chci poděkovat. Není mnoho chvilek, které by s Tebou byly zlé, ba naopak. Strávily jsme spolu tolik dní, a jen pár z nich nebylo podle našich představ. Děkuji, že už jsi druhým rokem, kdy se za sebe ohlédnu, a vidím štěstí. Byla jsi opravdu úžasná přítelkyně. Ani jsem netušila, kolik snů mi pomůžeš splnit. Nevěděla jsem, kolik úžasných osob mi přivedeš do cesty. A ty jsi mi to všechno ukázala. Do vztahu s Tebou jsem vstoupila s úsměvem, pokorou a vědomím, že to bude jedna velká výhra. Bylo to tak. Musím se s Tebou rozloučit, však víš, vystřídá Tě Tvá sestra, Dvatisícepatnáctka, ale přesto na Tebe budu navěky vzpomínat. Budu se smát a listovat fotkami, kdy jsem randila s mořem, nejlepším klukem, co jsem kdy potkala. Bude mě hřát u srdce, jak skvělé jsem s Tebou potkala přátele, a nechám si je- ráda jim představím Dvatisícepatnáctku. Budu už vždy vědět, že mám báječnou milující rodinu, a že není třeba se ničeho bát. Člověk není na nic sám. Budu plakat štěstím, až budu vyprávět, jak mi můj osobní vesmír spojený z lidí, co mě mají raději, než se mi kdy snilo, splnil sen cestu za velrybami. Budu se smíchy popadat za břicho, až budu vysvětlovat, jak jsem chtěla přát k narozeninám sestřičce, a místo toho jsem byla překvapena splněným snem. Budu přemýšlet nad cizími lidmi, kterým jsem přinesla úsměv. Budu myslet na vodu a bazén a novou monoploutev, kterak jsem se vlastně naučila až s Tebou pořádně plavat a milovat vodu. Budu myslet na blízké a jejich slzy štěstí, které jsem jim s Tebou letos přinesla. Budu se vracet k lásce k mým zvířatům, která je každým rokem pevnější. Budu navěky věřit na zázraky jako malá holka, protože předvším Ty jsi mi mou víru potvrdila. Budu myslet na to, jak jsme poprvé viděly delfíny. Budu myslet na to, že jsi mi byla nekonečně šťastnou šňůrou plnou malých i velkých neskutečných náhod. Dvatisícečtrnáctko, byla jsi a ještě pár dní, než se rozloučíme, budeš- úžasnou kamarádkou, učitelkou, laskavou posluchačkou, pozitivní holkou, a hlavně mým zrcadlem. Přesto mi nebudeš chybět. Bude kousek Tebe v každém dalším roce, co mě bude doprovázet, vím to. Jak šťastný jsi vykouzlila můj rok, tak ty následující ani nemohou být jiné. Budu na Tebe s pokorou vzpomínat a usmívat se a pamatovat, co vše jsi mi ukázala a budu si pamatovat, čím jsem si to zasloužila a budu se snažit být s každým novým rokem lepší. Pozdravuj starší sestru, už se na ni doopravdy těším! Dobrou noc Dvatisícečtvrnáctko, zbožňuju Tě!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | E-mail | 2. února 2015 v 11:36 | Reagovat

Piš víc! :-)
Našla jsem tvůj blog díky scribbler.cz, kde jsem si přečetla rozhovor s Tebou, ale je škoda, že tu moc článků není.

Byla bych ráda, kdybych tu za rok 2015 mohla najít víc článků a zejména takových, kde se píše o tom, jak si Vanda plní sny :-)

ps: tenhle článek je moc pěknej! Přeji Ti krásný rok 2015 plný úžasných zážitků a radosti!

2 Vanda Vanda | 26. února 2015 v 15:53 | Reagovat

[1]: Je mi ctí reagovat na úžasný a povzbudivý první komentář ve dvatisícepatnáctce! Patří Ti můj úsměv od ucha k uchu a velké Díky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama